کابینت بانک

آنتولینی | Antolini

1-16 از 16

معرفی شرکت آنتولینی:

آنتولینی واقع در شهر Verona ایتالیا پیشرو در صنعت تولید سنگ های طبیعی است. این شرکت در سال 1920 پایه گذاری شد و توسط لوئیچی آنتولینی ( Luigi Antolini  ) در سال 1956 توسعه یافت.
آنتولینی یک هنرمند خبره است که آنچه متعلق به طبیعت است را می گیرد و به شاهکاری ظریف و عالی تبدیل می کند مانند قلبی که با سطوح درخشان و منحصر به فرد به مواد اولیه جان می بخشد. آنتولینی مجموعه ای است از سنت، تکنولوژی، عشق، کیفیت و خلاقیتی غیرقابل قیاس. نام آنتولینی را می توان هم معنای لوکس دانست.
شعار این شرکت " جستجوی زیبایی و تلاش برای تکامل" است. بر همین اساس، آنتولینی در سراسر کره زمین در جستجوی سنگ طبیعی به سرزمین های دور سفر می کند و همکنون صاحب امتیاز حدود سی معدن است.
امروزه بیش از 1000 مواد سنگی شامل گرانیت، مرمر، انیکس، تراورتن، کوارتز، انیکس، شل استون و جم استون دارد و سنگ آنتولینی مکمل این طیف گسترده است. این شرکت سالیانه 1.5 میلیون متر مربع اسلب تولید می کند.
بلوک ها پس از انتخاب در معادن، برای پردازش به ورونای ایتالیا آورده می شوند. هر سنگ دارای ویژگی های خاص و منحصر به فرد می باشد. بلوک ها برش داده می شوند و زیبایی و ارزش آنها ارزیابی می شود. بهترین آنها برای مجموعه آنتولینی انتخاب می شوند. 
طی فرایند تولید به منظور حصول اطمینان از کیفیت، اسلب های خام به طور خودکار در خط رزین، رزین زده می شوند و سپس وارد خط وکیوم می شوند تا رزین یکدست شوند. در مرحله بعد اسلب ها وارد واحد پولیش KG 3000 Ultrix می شوند تا صیقلی شوند. 
در پایان، فردی کیفیت نهایی تولید را کنترل می کند و اسلب ها را دسته بندی می کند. سپس اسلب ها بسته بندی و برای حمل آماده می شوند. اکثر بسته ها پیش فروش شده اند. 
آنتولینی یک سیستم لیبل زنی دارد که به هر بسته با توجه به نام و وزن مواد و کد مشتری لیبل می زند. همه چیز به خوبی سازماندهی می شود. کیفیت و سرویس دهی موجب مباهات و غرور خانواده آنتولینی است.