کابینت بانک

صفحه کابینت hpl آرپا

1-24 از 44

صفحه روی کابینت HPL آرپا

شرکت (آرپا)arpa ، تولید کننده و طراح صفحات کابینت HPL با کیفیت بالا و تنوع بسیار زیاد برای استفاده در معماری و دکوراسیون داخلی مانند مکان های مراقبتی بهداشتی (بیمارستان و..) گرفته تا وسایل حمل و نقل مانند کشتی های دریایی. این متریال را می توان از اجزای کوچک دکوراسیون تا کابینت آشپزخانه ها به کار برد.

Arpa تولید کننده ی گستره وسیع و بسیار متنوعی از محصولات زیبا و کاربردی می باشد.

محصولات HPL شرکت arpa، در ساختمانی به مساحت 150000 متر مربع، در ایتالیا ساخته می شوند و مشخصه بارز محصولات ایتالیایی، یعنی خلاقیت را شامل می شوند.

این شرکت بیشتر از 60 سال در تحقیق و مطالعه، آموزش کارکنان و استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها سرمایه گذاری کرده است و این باعث پیشرفت و شهرت محصولات این شرکت شده است.

هدف شرکت arpa تولید محصولاتی جدید، کاربردی و با ارزش برای طراحان ، معماران، شرکت ها، تولید کنندگان لوازم دکوراسیون و هرکسی که از hpl استفاده می کند است.

محصولات hpl شرکت arpa، تماما در ایتالیا ساخته می شوند و در طراحی آن ها به زیبایی و کارایی مناسب تا حد زیادی توجه می شود. این محصولات دارای ویژگی هایی است که مورد علاقه افرادی است که طرفدار نوآوری و خلاقیت در طراحی هستند. صفحه کابینت hpl آرپا مقاومت زیادی دارد و استفاده از آن آسان است. این محصول در مقابل خط و خش، ضربه، ساییدگی، مواد شیمیایی و گرما مقاوم است و این مشخصات امکان استفاده از آن را در کاربردهای مختلف فراهم می کند.

ویژگی های hpl آرپا در یک نگاه:

  • این روکش در مقابل اثرات اشیای نوک تیز و ضخیم مانند چکش مقاوم است.
  • مقاوم در مقابل خراش، ساییدگی و شکافتن
  • در مقابل اشعه آفتاب مقاوم است و تغییر رنگ نمی دهد
  • به علت سطح صاف و صیقلی که دارد تمیز کردن آن آسان است و اجازه آلوده شدن با گرد و غبار  و... را نمی دهد
  • در مقابل حرارت مقاوم است و حرارت باعث خرابی آن نمی شود
  • سطح صاف و بدون درز آن این اطمینان را ایجاد می کند که بهداشتی و تمیز است
  • به علت بهداشتی و تمیز بودن، می توان روی آن مواد غذایی و میوه را قرار داد